offroadový kurz na africa twin

Celodenní kurz offroadové jízdy na motocyklech Honda Africa Twin. Připravili jsme v roce 2019 kurzy v Čechách, na Moravě a na Slovensku. Naučte se jízdu v terénu na Africe Twin!

základy jízdy v terénu

Jízda v terénu se od jízdy na asfaltové silnici značně liší. Naučíme Vás základy jízdy po nezpevněném povrchu. Začneme pozvolna a vysvětlíme správnou pozici těla na motorce, jízdu ve stupačkách, ovládání plynu, dávkování přední a zadní brzdy. Naučíte se nutné minimum pro bezpečnou jízdu terénem osvojí.

přejezd překážek

Terenní trať je nenáročná a zvládne ji i úplný enduro začátečník. Dráha je rozdělena na několik stanovišť (překážek) a instruktoři každou názorně ukáží a Vy si je pak osobně vyzkoušíte. Začnete na volném prostranství a zvyknete si na motorku. Potom přejdeme na snadné překážky a dle Vašeho výkonu budeme postupně zvyšovat náročnost. Na každý svůj pohyb dostanete okamžitou zpětnou vazbu od instruktorů.

Volné jízdy

Závěr dne patří volným jízdám.  Celou trať už znáte a zvládnete ji díky předchozímu cvičení. Zlepšíte se jedině tréninkem a toho nabízíme dostatek! Všechny jízdy absolvujete pod dohledem zkušených instruktorů. Náš profesionální fotograf bude u toho, takže tvůj zážitek bude navždy zachycen.

zapůjčení motocyklů

Kurz můžete absolvovat na vlastním motocyklu Africa Twin za 2.490 Kč, nebo Vám motocykl po dobu trvání kurzu zapůjčíme. Kurz včetně zapůjčeného motcyklu stojí 4.990 Kč. Při zapůjčení motocyklu je nutné složit vratnou kauci 15.000 Kč.

nejbližší termíny

2 490 4 990 
Není skladem
2 490 4 990 
2 490 4 990